statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrana w Chodczu

• autor: cekaes1, 2012-09-16 22:14

Swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odniósł Zdrój Ciechocinek na wyjeździe z zespołem Zgody Chodecz. Czyt. dalej

Już w pierwszej połowie juniorzy Zdroju prowadzili 2:0 po bramkach M. Skowronka i P. Kaniewskiego. Ten pierwszy strzelił gola głową po rzucie rożnym wykonywanym przez K. Bonowicza, druga bramka wpadła dość szczęśliwie, Kaniewski chciał dorzucić w pole karne, a przelobował bramkarza. Kilka minut po golu Kaniewskiego Zgoda strzeliła bramkę na 2:1, Zdrój nieco się rozluźnił po dwóch strzelonych bramkach, widząc, że zespół Zgody jest słabszą drużyną przez co, stracili dwie kolejne bramki do szatni. Wynik do przerwy to 3:2 dla gospodarzy. Druga połowa to szybka odpowiedź Zdroju. Ponownie rzut rożny wykonywał K. Bonowicz, piłka minęła wszystkich zawodników, a zamykający M. Skowronek po przyjęciu piłki oddał silny strzał z woleja z ostrego kąta. Wynik 3:3 utrzymywał się dość długo. Dopiero po kilkunastu minutach ciechocinianie objęli prowadzenie po strzale K. Ciechorskiego. Po tym golu Zgoda już się nie podniosła i straciła kolejne dwie bramki, których autorem był A. Bytner, raz lobując bramkarza chodeckich, a potem silnym strzałem w długi róg.

Zgoda Chodecz - CKS Zdrój Ciechocinek 3:6 (3:2)

Skład: Glonek - Kornaszewski, Zakrzewski, Karwat(Gutral), Marszewski - Matuszak(Kotas), Ciechorski, Sokół, Bonowicz(Bytner) - Kaniewski, Skowronek(Drużyński)

Bramki: 2x Skowronek, 2x Bytner, Kaniewski, Ciechorski